Muzyka i obsługa techniczna na wyjątkowe okazje

Ładuję...
Przewiń w dół

O firmie, ludziach i naszej pasji

11 lat działalności

Zajmujemy się prowadzeniem, obsługą muzyczną oraz obsługą techniczną imprez. Nasza specjalność to eventy firmowe, imprezy tematyczne oraz wyjątkowe wesela.

Tworzymy sprawdzoną i zgraną ekipę. Kieruje nas pasja i serce. Możesz być pewny, że za każdym razem angażujemy się na 100%. Widać to "gołym okiem".

Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze być o krok przed innymi.
Poznaj nas i zaproś na swój event!

Kompleksowa obsługa imprez

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze imprez. Dokładamy maksimum starań, aby zdjąć z organizatora jak najwięcej obowiązków związanych z techniczno-artystyczną oprawą.

Zadowolenie klientów tylko potwierdza nasze przekonanie, że pracujemy z najlepszymi! Nasi muzycy, cover bandy i dj-e to doświadczeni i pewni artyści.

Nasi DJ-e, zespoły, artyści

Naszą mocną stroną jest sprawdzona „ekipa artystyczna“. Są wśród nas doświadczeni DJ-e, konferansjerzy, muzycy oraz Cover bandy grające muzykę wyłącznie na żywo. Dbamy o estetykę na imprezach i wizerunek naszych klientów.

Wspólnie realizujemy setki imprez rocznie dla pierwszoligowych graczy!

Nagłośnienie, Oświetlenie, Obsługa

Bazując na prywatnym sprzęcie możemy zagwarantować konkurencyjne ceny i wysoką jakość. Zapewniamy zawodowe systemy nagłośnieniowe, oświetlenie koncertowe, dekoracyjne i architektoniczne, multimedialne projektory i podesty sceniczne.

Nie uznajemy kompromisów, korzystamy wyłącznie z najwyższej klasy urządzeń, znanych marek. Jako nieliczni w polsce wypożyczamy zawodowe instrumenty muzyczne. Rozwijamy się wraz z naszymi klientami, i ich oczekiwaniami.

Nasze eventy

Największym potwierdzeniem naszego doświadczenia jest długa lista klientów naszego portfolia. Bo to dzięki ich poleceniom oraz kolejnym zamówieniom możemy wciąż się rozwijać. Dbamy o jakość, wysoką estetykę, odpowiedni ubiór pracowników i wysoki standard naszych usług.

Możesz nam zaufać!

Niech nasi klienci świadczą o naszej pracy

Widziałeś nas w mediach?

Przez lata działalności eventowej byliśmy wielokrotnie zapraszani do rozmów w znanych ogólnopolskich mediach.

Przekonaj się o naszej skuteczności i pomysłowości.

Dołącz do grona naszych klientów.

Napisz do nas

Oferta

Marcin Bartoszewski head manager

Jestem dostępny na spotkania m.in. w Warszawie, Siedlcach i Węgrowie.

Dojeżdżamy wszędzie.

Sprawdź czy Twój termin jest jeszcze wolny

Nasi artyści:

Zespoł techniczny:

Projekt i wykonanie: luckero.com
© 2024 Udanaimpreza.pl · Wszystkie prawa zastrzeżone